Počátky

Double-parabolický reflektor adjust-A-Wings byl vynalezen specialistou na osvětlení a rostlinným guru, panem Paulem Cronkem BSc, v Austrálii v roce 1995. Tehdy byla vnitřní zahrada ještě v plenkách a tehdy dostupné reflektory nebyly účinné hranatý a hrubý. Paulova hlavní mozková vlna byla „dvojitě parabolická“, která rozptylovala teplo z lampy a vytvářela nádherné, matematicky rovnoměrné rozložení světla na vrchlíku rostliny.

Vytvořeno pro práci

Hned od svého vzniku byly Adjust-A-Wings navrženy a vyrobeny s ohledem na jeden úkol: poskytovat nejkvalitnější a nejuniformnější světlo, které proniká do vrchlíku a je přátelské k rostlinám pro pěstitelské a klimatické místnosti. Na rozdíl od některých osvětlovacích zařízení „deep-dish“, která se zrodila ve skleníku, aby doplňovala sluneční světlo během zimy, jsou Adjust-a-Wings speciální zahradnická řešení osvětlení, kde jsou jediným zdrojem světla.

Ideální pro rostliny citlivé na teplo

Generování velkého množství rostlinně použitelných fotonů nepřichází bez významného množství souvisejícího tepla. Nezáleží na tom, jaký styl světelné technologie si vyberete (DE-HPS, HPS, DE-MH, MH, DE-CMH, LED, LEC, LEP, T5 atd.), Pěstitelé indoor, zejména ti, kteří pěstují druhy citlivé na teplo „Je třeba pochopit, jak zmírnit negativní účinky přebytečného tepla.

Jedinečný, patentovaný design reflektorů Adjust-A-Wings spolu s důmyslnými tepelnými deflektory Super-Spreader znamená, že pěstitelé mohou bezpečně přivést své pěstební světla mnohem blíže k vrchlíku rostliny (45 cm pro 750 W DE-HPS) pro hlubší proniknutí do místa kvetení druhé a třetí úrovně a rovnoměrnější intenzivní stopa light'all bez horkých míst běžně spojených s bližším umístěním. To znamená více použitelného světla pro vaše rostliny a mnohem menší ztrátu světla na stěny a podlahy. To vše přispívá k významnému zvýšení výnosu ve srovnání s méně účinnými systémy osvětlení zařízení.

Naše filozofie se výrazně liší od výrobců osvětlení, kteří pocházejí ze skleníkového světa, kde jsou svítidla malá (aby neblokovala sluneční světlo) a jsou umístěna vysoko nad baldachýnem často pět nebo šest stop nebo více.

Adjust-A-Wings jsou určeny pro pěstování aplikací, kde jsou jediným zdrojem světla pro rostliny. Proto je nutné, aby toto světlo bylo konstruováno tak, aby bylo možné jej bezpečně dodávat z těsné blízkosti pro hluboký průnik do vrchlíku.

Celá rostlinná výroba

Někteří pěstují světelné technologie, které jen „lechtají baldachýn“ fotony, a přestože se zdají být dobré při stimulaci měřičů PAR, nedokáží dodávat využitelnou energii rostlin hluboko do baldachýnu při testování v reálném světě. Tady na Adjust-A-Wings jsme vždy hleděli na Matku přírodu jako na našeho průvodce, která se snaží replikovat homogenní úrovně záření a teplotu listů v celé rostlině. Posledně jmenovaný je zvláště důležitý, protože je primárním faktorem deficitu tlaku par (VPD), který zase řídí příjem vody a živin, zejména vápníku.

Osvědčená technologie

Zeptejte se jakéhokoli zkušeného pěstitele. Název Adjust-a-Wings je synonymem pro vysoce výkonné a produktivní vnitřní zahrady. Jakmile byly původně uvedeny na trh v Austrálii, staly se okamžitým hitem po celém světě a byly přijaty distributory ve Švýcarsku, Holandsku, Velké Británii, Španělsku a Kanadě. Produkty Adjust-a-Wings se nyní prodávají ve více než 40 zemích po celém světě.

Výzkum řízený

Prostřednictvím naší důvěryhodné sítě místních obyvatel a pěstitelů v reálném světě jsme neustále vyvíjeli naše produkty, abychom indoorovým kultivátorům zaměřeným na produkci poskytli nejlepší možné výsledky. Náš výzkum je prováděn s rostlinami i kvantovými metry. Není dobré měřit super vysoké PPFD (intenzitu světla), pokud se rostliny vaří současně s přebytečným sálavým teplem a následně nejsou schopny toto světlo sklízet!

Oceněný

K dnešnímu dni se ve více než 40 zemích po celém světě prodalo více než milion Adjust-A-Wings. Naše výrobky získaly řadu ocenění a byly primárním prvkem v předních časopisech v oboru a prosazovány klíčovými odborníky v oboru.
Už v našich počátcích získala společnost Adjust A Wings (modely Defender) v roce 1997 titul nejlepšího světového reflektoru poté, co dosáhla nejlepších výsledků v mezinárodní studii s reflektory George E Van Pattern. Úplné výsledky byly publikovány v Georgeově průkopnické knize „Gardening Indoors with HID Lights“ .
Adjust A Wings (modely Avenger + Defender, stejné skóre) obsadilo první místo v evropské soutěži reflektorů 2012. Výsledky publikované v dokumentu „How To Grow Indoors“ pana Jose.

V roce 2015 byli za britské oblíbené reflektory zvoleni Adjust A Wings (Avenger + Enforcer). Výsledky publikovány v časopise Garden Culture Magazine.

 

Adjust-A-Wings HELLION Defender + Avenger se objevily na přední obálce všech 19 vydání knihy George Cervantes 'Indoor Growing / Culture en Interieur' . Vydavatelé věří, že Adjust-A-Wings jsou nejlepší reflektory a osvětlovací systémy dostupné v tomto odvětví.