Prodejna Jirny
Neohodnoceno

CLI-MATE Mini-Controller 2x600W, 3A

Komplexní Plug&Play ovladač je navržen pro snadné souběžné řízení osvětlení a ventilace. CLI-MATE Mini Controller umožňuje zapojit a ovládat vyhřívání i klipsnový ventilátor.
Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: MG-3
Značka: Cli-Mate
6 299 Kč 5 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Spínací hodiny a rozvaděče
Hmotnost: 0.9 kg

Tato všestranná rozvodná skříň CLI-MATE Mini Controller 3A byla vyvinuta nejen pro řízení dvou světel s maximálním příkonem 2x600W. Přesné intervaly pro zapínání a vypínání osvětlení nastavíte pomocí analogového časového relé.

Kromě osvětlení můžete připojit a řídit dva ventilátory. Třípolohovým tlačítkem určujete, zda je ventilace vypnutá, zapnutá na 100% nebo pracuje automaticky podle vašeho nastavení. CLI-MATE Mini Controller 3A umožňuje nastavit požadovanou teplotu, hysterezi, minimální a maximální rychlost ventilátoru. Součástí balení je teplotní senzor. Spodní zásuvka je určena pro klipsnový ventilátor.


Pomocí časového relé můžete řídit také připojené topení. Zajistíte tak správnou teplotu v denní nebo noční fázi. Multifunkční rozvodná skříň Plug&Play je vyrobena z kvalitních součástek a připravena k okamžitému použití. Prohlédněte si návodové video, princip fungování a výhody CLI-MATE Mini Controller 3A hned pochopíte.

Nikdy nepřekračujte doporučený maximální příkon a zátěž.


Technická specifikace Cli-Mate Mini Controller

Napájení: 220/240V, 50Hz

Max. příkon na zásuvku: 600W

Max. příkon topení: 3500W

Max. zátěž: 3A

Nastavení teploty: po 1° C

Stupeň krytí: IP44

Rozměry: 25x22x12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: