Prodejna Jirny

Izolované potrubí

Izolované potrubí

Nejvhodnější pro příjem do vaší pěstitelské místnosti: kde je vzduch nasáván zvenčí a rozdíl ve vlhkosti mezi vnějším a vnitřním vzduchem je velký. Izolace sníží množství kondenzace, která se tvoří na vnější straně potrubí, což je užitečné zejména pro ty z vás, kteří vaše světla ochlazují vzduchem. Pokud si všimnete hniloby pupenů na rostlinách přímo pod vaším vedením, pravděpodobným viníkem je kondenzát kapající na vaše rostliny. Vyměňte standardní potrubí za izolované pronto!

Zde je příklad izolovaného potrubního sacího potrubí zde na velitelství, které dodává náš 10'x20 ′ výzkumný stan čerstvému ​​vzduchu.

 

Vinyl potažený

Moje osobní doporučení pro obecné potrubní účely. Vinylové potrubí je mnohem odolnější proti roztržení než standardní potrubí, což je užitečné v situacích s velkým průtokem vzduchu a pro potrubí s větším průměrem, které se může prohýbat a postupem času se začít trhat. Samozřejmě vinylové potrubí je o něco dražší, takže na to pamatujte.

Standard

Pro ty z vás, kteří mají rozpočet, nebo prostě nemohou najít jiné kanály, mohou být standardem pro vás. Jen mějte na paměti, že kvalita a síla se mezi značně liší, takže se ujistěte, otevřete krabici a ujistěte se, že potrubí bude dostatečně silné. Pokud jej můžete snadno oddělit, pak to není šňupací tabák!

Pro ty, kteří si nemyslí, že standardní potrubní slzy snadno, podívejte se na tento 12 ″ přívod potrubí níže vpravo, vidíte něco zábavného? Tady je náznak ... Roztrhlo se to za méně než 2 měsíce! Než si vyberete pro vás nejvhodnější třídu potrubí, zvažte důsledky poruchy potrubí ve vaší zahradě!