Prodejna Jirny
Neohodnoceno

Autopot 1Pot systém 80 květníků vč. 750L Flexitank

Univerzální a flexibilní samozavlažovací systém 1Pot. Díky rozšiřitelným modulům je možné jej do budoucna rozvíjet do neomezeného rozsahu. Verze 80 modulů (80x 15 litrový květník) s 750 litrovou nádrží a 16mm propojovací hadicí.
Momentálně nedostupné
Kód: AP80
Značka: Autopot
73 399 Kč 60 660,33 Kč bez DPH
Kategorie: 1 pot system
Hmotnost: 135.46 kg
Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem. Systém 1Pot je velmi snadno rozšiřitelný, více květníků může být připojeno k jediné nádrži. Jednotlivé květníky lze také snadno přemisťovat a můžete si tak rozložení měnit dle vzrůstu vašich rostlin (samozřejmě v rámci délky propojovacích hadic).

Společnost AutoPot je specialista na samozavlažovací systémy a klade důraz hlavně na efektivitu a jednoduchost svých samozavlažovacích systémů. Tyto systémy jsou považovány za jedny z nejvíce ekologicky šetrných jak pro domácí tak i komerční využití. Rostlina jednoduše spotřebuje veškerou zálivku, která ji bude dodána bez zbytečných ztrát vody.

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah balení:
  • 1x 750 litrová nádrž s víkem
  • 80x modul 1Pot (15 litrový květník)
  • 80x AQUAvalve
  • 80x Root Control Disc
  • 80x MARIX Disc
  • další příslušenství (16mm potrubí, průchodky a spojky)
  • návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: