Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Natural Power Root Stimulator 0,25l - kořenový stimulátor

AH Natural Power Root Stimulator - zaručuje silný imunitní systém, odolnost proti nemocem, stimuluje rozvoj kořenového systému nejen pro semenáčky a řízky bez kořenů, balení: 0,25l.Originální „kořenový stimulátor“ používá mnoho pravidelných pěstitelů. Tvorba tkáně „Root stimulator“ přímo v oblasti kořenů nebo tam, kde se kořeny začínají formovat. Díky „stimulátoru“ se Roots vyvíjejí rychleji a jsou mnohem silnější. Klonováním se kořeny zdají být až o 50% rychlejší než bez použití.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Kód: AHRTST025
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: Advanced Natural Power
Hmotnost: 0.25 kg
AH Natural Power Root Stimulator 0,25l - kořenový stimulátor
Tip

Jedná se o ověřenou klasiku mezi kořenovými stimulátory. Působí v tkáních, kde se formují zárodky kořenů i kořenových vlásečnic, které jsou pro příjem živného roztoku zásadní. Výsledkem je silnější a hustší kořenový systém. Po použití na klony můžete pozorovat první kořínky již po prvním týdnu.

Použití

  • přidávejte do živného roztoku k základní výživě

aplikujte s každou zálivkou po celý pěstební cyklus, zvláště pak po přesazení či mechanickém porušení kořenového systému (nepoužívejte současně s AH Natural Power Final Solution)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.