Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Natural Power Growth/Bloom Excellarator 0,25l - stimulátor růstu a květu

Tento „růstový / květinový excelátor“ podporuje především tvorbu zelené hmoty a květů. Je vhodný pro nepřetržité doplňování zálivky a také pomáhá řešit problémy s rostlinnými chorobami a škůdci. K zalévání se přidává „růstový / květový excelátor“ během celého vegetačního období s výjimkou posledních 2 týdnů.

AH Natural Power Growth/Bloom Excellarator - růstový a květový stimulátor, prevence nemocí, léčí následky po škůdcích, směs podpůrných látek pro mohutné květenství 

AH Natural Power Growth/Bloom Excellarator - růstový a květový stimulátor, prevence nemocí, léčí následky po škůdcích, směs podpůrných látek pro mohutné květenství, balení: 0,25l.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Kód: AHGRBL025
309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Kategorie: Advanced Natural Power
Hmotnost: 0.25 kg

Tento kvalitní stimulátor růstu a květu dokáže z genetického potenciálu vašich rostlin získat maximální možné výsledky. Svým obsahem zvyšuje množství a velikost květů a plodů a zároveň napomáhá udržovat rostliny v dobré kondici pro ještě vyšší odolnost vůči útokům škůdců.

Použití

  • přidávejte do živného roztoku k základní výživě
  • aplikujte s každou zálivkou po celý pěstební cyklus (nepoužívejte současně s AH Natural Power Final Solution)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.