Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Natural Power Final Solution 5l - demineralizátor

Konečné řešení“ lze použít s jakýmkoli druhem růstového média jako jediným činidlem, které se smíchá s vodou.AH Natural Power Final Solution - zlepšuje chuť květů a plodů, proplachuje přebytečný rostlinný odpad a zbytky hnojiv, snižuje riziko vzniku plísní, balení: 5l.

Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: AHFNL500
3 423 Kč 2 828,93 Kč bez DPH
Kategorie: Advanced Natural Power
Hmotnost: 5.4 kg

Během celého pěstebního cyklu se v rostlinách nahromadí mnoho odpadního materiálu, jako jsou například zbytky hnojiv. Final Solution vznikl proto, aby z rostlin a pěstebního substrátu tyto nežádoucí látky odstranil a vaše květy a plody chutnaly co nejpřirozeněji. Jeho složením zároveň zabraňuje rozvoji plísní.

Použití

  • v posledních 2 týdnech přidejte do živného roztoku jako jedinou složku
  • nepoužívejte s žádnými hnojivy (výsledek by byl zcela kontraproduktivní)

Průplachový přípravek Advanced Hydroponics Final Solution se nekombinuje s žádnými hnojivy ani doplňky. Jeho použití v posledních dvou týdnech významně vylepšuje přirozenou vůni a chuť sklizně, protože pomáhá rozpustit a vstřebat zbytky výživy. Také chrání před plísněmi.

Používání a dávkování Advanced Hydroponics Final Solution

Růstový a květový stimulátor Advanced Hydroponics Natural Power Final Solution se míchá v poměru 1 ml na jeden litr vody.

Při pěstování v půdním substrátu používejte poloviční koncentrace, než je doporučeno pro hydroponii. Advanced Hydroponics dávkování najdete v souborech ke stažení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.