Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Natural Power Enzymes+ 5l - enzymy

Přírodní složka řady „Enzymes +“ řady Natural Power aktivuje mikroorganismy, které jsou příjemci, v růstovém médiu, což pomáhá odstranit sedavé soli a rozložit odumřelé kořeny. To zlepšuje schopnost rostlin absorbovat živiny a umožňuje zdravý vývoj. „Enzymy +“ mají být přidány k zalévání během většiny rostoucí dobu a používají se většinou úspěšných pěstitelů.

AH Natural Power Enzymes+ - 100 % biologický, rozkládá odumřelý kořenový systém, aktivuje pozitivní mikroorganismy, zvyšuje příjem živin, balení: 5l.

Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: AHENZ500
3 567 Kč 2 947,93 Kč bez DPH
Kategorie: Advanced Natural Power
Hmotnost: 5.4 kg

Enzymy jsou 100% biologického původu a slouží k urychlování biochemických reakcí. Jejich použití má pozitivní vliv na příjem a vedení živin rostlinou a zároveň stimuluje mikroorganismy v pěstebním médiu, které odstraňují usazené minerály a živí se rozkladem odumřelého kořenového materiálu, který by byl jinak ideálním zdrojem potravy pro plísňová onemocnění.

Použití

  • přidávejte do živného roztoku k základní výživě
  • aplikujte s každou zálivkou po celý pěstební cyklus (nepoužívejte současně s AH Natural Power Final Solution)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.