Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Dutch Formula Grow 5 l - minerální růstové hnojivo

Smícháním minerálních složek  Dutch Formula  s vodou získáte bohatou a vyváženou výživu pro vaše rostliny. Holandský vzorec je vhodný pro všechny druhy pěstebních médií. Podrobné informace o dávkování naleznete na této stránce.třísložkové minerální hnojivo vysoké kvality vyrobené v Holandsku.AH Dutch Formula Grow - třísložkové minerální hnojivo vysoké kvality vyrobené v Holandsku. Vhodné jak pro hydroponické substráty, tak zeminu či kokos. Vysoká koncentrace živin. Složka č. 1 - GROW, balení 5 l.

Můžeme doručit do:
18.6.2021
Skladem
Kód: AHGRW050
1 122 Kč 927,27 Kč bez DPH
Kategorie: Dutch Formula
Hmotnost: 6.25 kg

První ze tří složek hnojiv Advanced Hydroponics je určena pro podporu rostlin v tvorbě biomasy a sytě zelených listů během vegetativní fáze. Jen zdravé rostliny vám zajistí vysokou produkci! Vsaďte na ověřenou kvalitu hnojiv vyráběných již po desetiletích v Holandsku.

Pro ještě lepší výsledky doporučujeme současně použít aditiva řady Natural Power.

Použití

  • vhodné pro všechny typy hydroponických substrátů, kokosová vlákna i zeminu
  • i přes vysokou koncentraci je zachována snadná rozpustnost, která činí hnojivo zvláště vhodné pro automatickou kapilární závlahu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.