Prodejna Jirny
Neohodnoceno

AH Dutch Formula Bloom 5l - minerální květové hnojivo

vaše rostliny obdrží správnou rovnováhu živin, aby podpořily optimální růst květů špičkové kvality. Kvetoucí je produktivní součástí života rostliny. Dutch Formula BLOOM je „energetická strava“ pro výrobu květin. BLOOM zajišťuje, že 

Smícháním minerálních složek  Dutch Formula  s vodou získáte bohatou a vyváženou výživu pro vaše rostliny. Holandský vzorec je vhodný pro všechny druhy pěstebních médií.

AH Dutch Formula Bloom - třísložkové minerální hnojivo vysoké kvality vyrobené v Holandsku. Vhodné jak pro hydroponické substráty, tak zeminu či kokos. Vysoká koncentrace živin. Složka č. 2 - BLOOM, balení 5 l.

Můžeme doručit do:
23.6.2021
Skladem
Kód: AHBLM050
1 122 Kč 927,27 Kč bez DPH
Kategorie: Dutch Formula
Hmotnost: 6.35 kg

Doporučenou kombinací s ostatními složkami během období formování a rozvoje květenství poskytnete vašim rostlinám vše, co v této nejdůležitější fázi potřebují. Vsaďte na ověřenou kvalitu hnojiv vyráběných již po desetiletích v Holandsku.

Pro ještě lepší výsledky doporučujeme současně použít aditiva řady Natural Power.

Použití

  • vhodné pro všechny typy hydroponických substrátů, kokosová vlákna i zeminu
  • i přes vysokou koncentraci je zachována snadná rozpustnost, která činí hnojivo zvláště vhodné pro automatickou kapilární závlahu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.