Prodejna Jirny
Neohodnoceno

Advanced Amino 100ml

Advanced Amino je optimální biostimulant pro větší energii a vitalitu. Prostřednictvím enzymatické (přírodní) hydrolýzy a mikrofiltrace jsou aktivní biologické aminokyseliny rostlině přímo k dispozici. Růst a kvetení se zlepšují za všech okolností a rostliny se přirozeně stávají odolnějšími: účinnější fotosyntéza, lepší absorpce CO², méně citlivé na stresové faktory, plnější kvetení a produkce plodů a lepší aktivita kořenů..Advanced Amino je optimální biostimulant poskytující více energie a vitality.

Můžeme doručit do:
18.6.2021
Skladem
Kód: AHAMN010
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Kategorie: Aditiva
Hmotnost: 0.12 kg

Advanced Amino má nejvyšší obsah volných a vstřebatelných aminokyselin, je vhodný pro všechny plodiny a lze jej také kombinovat s pevnými a / nebo tekutými hnojivy.

Advanced Amino se doporučuje zejména tehdy, když rostliny potřebují extra energetickou podporu: např. V počáteční fázi - během dostatečné listové plochy, krátce po prořezání, při vysokém ozáření (asimilační osvětlení) a ve fázi vývoje pupenů a plodů.

Použití

Přidejte Advanced Amino během celého období růstu a kvetení. Dávka může být zvýšena během stresových situací.

Dávkování

Doporučuje se dávka 0,2 - 0,3 ml na 1 litr. Přidejte ke každému krmení. Pro listové hnojení se doporučuje dávka 2 ml na 1 litr.

Před použití dobře protřepejte.

Proč Advanced Amino

▪ Zvyšuje účinnost fotosyntézy.

▪ Přirozenější odolnost, vitalita (zelenější a silnější listy).

▪ Zlepšení kořenové aktivity.

▪ Silnější stonky s větším rozvětvením.

▪ Lepší a vyšší plodnost: KVALITA.

▪ Efektivnější používání hnojiv a ochrana plodin.

Dostupné v: 60ml - 100ml - 250ml - 500ml - 1ltr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Advanced Hydroponics of Holland je tradičním výrobcem tekutých hnojiv a doplňků výživy pro pěstování rostlin.

Naše hnojiva jsou vhodná pro jakýkoli druh pěstebního média a vždy si můžete být jisti, že svým rostlinám poskytujete vyváženou a efektivní výživu. Použití našich produktů je navíc velmi jednoduché.